O NAŠÍ BORŮVKOVÉ FARMĚ

     Kanadské borůvky pro vás pěstujeme v klidné čisté přírodě, na rozlehlé plantáži mezi lesy, nedaleko hory Kozákov. Vysadili jsme zde kvalitní odrůdy, které vás potěší velkými plody, vynikající chutí a hlavně jsou plné vitamínů.  Jednotlivé odrůdy nám tu dozrávají postupně od začátku července až do začátku září, dle počasí i déle a každá odrůda má svoji specifickou chuť.    

 
 
     Pěstujeme tyto odrůdy:  ´Duke´, ´Reka´, ´Spartan´, ´Bluecrop´,  Denise Blue, ´Top Shelf´ (licence z Oregonu), ´Blue Ribbon´ (licence z Oregonu), ´Huron´, ´Draper´, ´Liberty´.
 
 
     Naše čerstvě natrhané kanadské borůvky prodáváme vždy během července a srpna. Borůvky prodáváme v košíku nebo ve vaničce. 
 
 
     Kanadské borůvky se hodí na dezerty, do džemů, na šťávy, kompoty, do koláčů nebo jenom tak samotné, jako zdravé mlsání pro vaše děti.
 
 
     V létě 2016 nás návštívila paní Jiřina Bohdalová se svým filmovým štábem, aby u nás natočila reportáž o borůvkách do svého pořadu ´Hobby naší doby´.
 
 
    V létě 2018 paní Jiřina Bohdalová se svým filmovým štábem natáčela na naší plantáži novou reportáž o odrůdách a pěstování borůvek, opět do svého pořadu ´Hobby naší doby´.
 
 
     Naše plantáž má dnes rozlohu více než 3 hektary a máme zde vysazeno na deset tisíc rostlin, včetně novinek z Oregonu - Blue Ribbon a Top Shelf. Borůvky mají rády dostatek zálivky, proto máme u každé rostliny kapkovou závlahu, abychom vám mohli nabídnout borůvky vždy svěží a plné chuti, tak jak mají být.
 
 
 
 
 
 

 

RYCHLÝ KONTAKT
Borůvková farma Tatobity
 
Tatobity č.p. 251
512 53  Tatobity
 
Tel: +420 605 530 874
 
Email: info@boruvkovafarma.cz
AKTUALITY

SEZONA 2020 UKONČENA

Děkujeme za přízeň a budeme se na Vás těšit opět v červenci 2021 :-)

 

 

E-SHOP SAZENIC

KLIKNĚTE ZDE